|
Midden in het historisch centrum, op de top van de heuvel en aan de voet van de versterkte burcht (XIV-XV eeuw) bevindt zich de “Antica Dimora Patrizia”, een patricierswoning uit de Middeleeuwen die met zorg gerestaureerd werd in het jaar 2000.
Het gastenverblijf, beheerd door een Vlaams gezin, beschikt over vier luxekamers e twee junior suites, verfraaid met plafondschilderingen (fresco’s) en uitgerust met antiek meubilair, eigen badkamer met ligbad of douche, haardroger, TV, koelkast, airconditioning en centrale verwarming.
Op het gelijkvloers bevindt zich de mooie inkomsthall met zithoek en vleugelpiano, een gezellig en typisch restaurantje dat een ruime keuze biedt uit de specialiteiten van de Toscaanse keuken, en de “Enoteca Lavagna” , waar men kan genieten van een heerlijk glaasje wijn (D.O.C.) uit Montecarlo of uit de heuvels rond Lucca.
Op de eerste verdieping treedt men binnen in de zaal van “Giotto”, dè plaats bij uitstek voor ontvangsten, tentoonstellingen en congressen.
Montecarlo ligt op de wijnroute en verkreeg de “oranje vlag”, het kwaliteitsmerk dat staat voor een milieuvriendelijke omgeving, en is gemakkelijk bereikbaar vanaf het vliegveld van Pisa (50 km) of Firenze (55 km) en de autosnelweg Firenze Mare met de afrit van Altopascio (6 km).
In de nabijheid van Montecarlo vindt men de beroemde kunststeden van Toscane (Florence, Lucca, Pisa en Pistoia) en alom bekende plaatsen zoals Collodi (Park van Pinocchio – 8 km), Montecatini Terme (15 km) en de kuststreek van de Versilia (45 km).
· Met eigen wagen: Autosnelweg A11 Firenze-Mare – afrit Altopascio, verder richting Pescia/Montecarlo. In Marginone (aan de kerk) linksaf richting Montecarlo. De “Antica Dimora Patrizia” bevindt zich in het historisch centrum, in de nabijheid van de “Porta Fiorentina”.
· Per trein: Station FF/SS Pescia (vanuit het oosten) of Altopascio (vanuit het westen).
· Per vliegtuig: internationale luchthavens van Pisa (G. Galilei – 50 km) en Firenze (A. Vespucci – 55 km).
|